ELIL ootab kandideerima õppereisile Itaaliasse "Puudega inimeste töötamine ja töökorraldus Albergo Etico hotelli näitel" (27.09 - 01.10.2016)

(http://www.famigliacristiana.it/articolo/asti-lalbergo-etico-e-molto-speciale.aspx)Albertigo hotelli töötajad
Eesti Liikumispuudega Inimeste Liit korraldab koostöös Itaalia hotelli Albergo Etico’ga seminari "Puudega inimeste töötamine ja töökorraldus Albergo Etico hotelli näitel", mis toimub Itaalias Asti linnas, 27. september 2016 - 01. oktoober 2016.

Hotell Albergo Etico asub Põhja-Itaalias Asti linnas, kus juhataja Alessandro Toselli on algatanud huvitava kontseptsiooni hotelliäris – Albergoetico. Hotellis töötavad puudega inimesed, kes igapäevaselt seda ettevõtet peamiselt pööritavad. 2009.a alguse saanud "Albergo Etico" organisatsioon veab lisaks hotellile ka Tacabanda restorani ning vaimupuudega noortele  iseseisvaelu oskusi õpetavat akadeemiat "Academy of the Independence". Lähemalt võib vaadata infot hotelli kodulehelt: http://www.albergoetico.asti.it/ (http://ead.ee/379980)

 

PROJEKTI EESMÄRK: koguda teadmisi ja kogemusi, kuidas luua ning majandada hotelli, mille personal koosneb peamiselt erivajadusega inimestest. Saadud kogemust rakendada Eestis, luues hotelli, mille kõrval on abistatud elamine suure abivajadusega aktiivsetele erivajadusega inimestele.

Korraldajate poolt oodatakse Eestist osalema 6 - 8 inimest, kellel on soov  Eestis luua võimalused puudega inimestele töötamiseks, elamiseks (toetatud elamine) ja iseseisvaks eluks.

Osalejate koolitus-, reisi- ja majutuskulud makstakse kinni korraldajate poolt.

Kandideerimiseks õppereisile palutame esitada CV koos motivatsioonikirjaga (2000 - 3500 tähemärki) elektrooniliselt aadressile: jyri.lehtmets@gmail.com hiljemalt 21. augustiks 2016. Motivatsioonikirjas  palume välja tuua põhjenduse oma sobivuse kohta ja motivatsiooni seminaril osaleda ning kirjeldada lühidalt, kus ja kuidas on seminaril omandatud teadmisi võimalik kasutada ja teistega jagada.

Kandideerima on oodatud ka teiste puudeliikide esindajad, st mitte ainult liikumispuudega inimesed.

Lisainfo:

Jüri Lehtmets
jyri.lehtmets@gmail.com
tel 5663 8752