Eesti Kurtide Liit kuulutab välja konkursi 2016. aasta 1. septembrist projektijuhi-juhiabi vabaneva koha täitmiseks

Eesti Kurtide Liit otsib poole kohaga projektijuhti-juhiabi, kes on valmis jätkama käimasolevate projektidega ja aldis välja töötama uusi ideid tulevasteks projektideks.

Sinu töösisuks on Eesti Kurtide Liidu juhi assisteerimine mitmekülgsetes tegevustes, rahastustaotluste kirjutamine, partnerorganisatsioonidega töötamine.

Oled sobiv kandidaat, kui sul on varasem kogemus projektide juhtimisega, rahastustaotluste kirjutamisega. Kui oled hea suhtleja ja motiveeritud aitama kaasa kurtide sotsiaalsete probleemide lahendamisele ja kui väärtustad meeskonnatööd.

Suureks boonuseks on see, kui oskad eesti viipekeelt. Kui ei oska, siis usume, et töökeskkonnas tekib see oskus aja jooksul. Samuti eeldame eesti keele oskust väga heal tasemel ja inglise keele oskust heal tasemel nii kõnes kui kirjas.

Sulle pakume paindlikku tööaega ning töötada kontorist eemal. Lisaks sellele kindlat igakuist palka ja täiendavat palka projektide läbiviimise eest, põnevaid väljakutseid ja toredat kollektiivi!

Kandideerimiseks ja täiendavaks infoks saata oma CV koos motivatsioonikirjaga Eesti Kurtide Liidu juhatuse esimehele Tiit Papile ead@ead.ee. CV-d ja motivatsioonikirja ootame hiljemalt 22. juuliks.

Praegune projektijuht koolitab välja uue inimese augustikuus kokkulepitud aegadel.