Aasta tegu 2014 tegija tunnustamine kurtide kogukonna hüvanguks

Kõnelevad käed

Kallid kurte esindavad organisatsioonid ja liikmed!

Eesti Kurtide Liit otsustas käesoleval aastal alustada uue traditsiooniga, mis toimuks igal aastal. Kurtide kogukonda arendavad ja panustavad paljud inimesed - kurdid kui ka kuuljad.

Eesti Kurtide Liit on omalt poolt tänulik kõigi panustajate energia ja aja eest, kuid üha enam on hakanud tunduma, et tänuavaldused ei ole lihtsalt piisavad. Meie organisatsiooni jaoks on oluline tunnustada ja näidata üles tänulikkust senisest aina enam, sest ilma toetajateta ei oleks me sealmaal, kuhu me praegu oleme jõudnud. Ilma koostööpartneriteta oleks olnud meie teekond raskem. Me soovime öelda aitäh kuid seda viisil, et kõik teaksid täpselt, kui tähtis meie jaoks on toetus olnud.

Kutsume kõiki kurte esindavaid organisatsioone üle Eesti ja liikmeid (ja mitteliikmeid) üles jagama oma kogemusi ettevõtetega või inimestega, kes teie arvates on teinud midagi, mis on kurtide kogukonnale abiks olnud või pakkunud midagi head. Tegemist võib olla organisatsioonidega või eraisikutega. Samuti võite jagada oma soovitusi tänuväärsetest organisatsioonidest või inimestest mistahes valdkonnast.

Võite rääkida inimestest või organisatsioonidest, kes on kurte aidanud mistahes viisil, näiteks suurendanud ligipääsetavust, võimaldanud huvitavaid ja kasulikke abivahendeid, pakkunud kultuurilist kogemust jne. Mitte ühtegi piirangut ei ole, sest iga tegu, mis on panustanud kurtide kogukonna arengule või teinud meie elu hõlpsamaks on tähelepanu väärt!

Ootame teie ettepanekuid AASTA TEGU 2014 kandidaatidest koos põhjendusega projektijuhi Kaire Papile (kaire.papp@ead.ee) või EKL juhatuse liikmetele (ead@ead.ee) 28. veebruarini!