Palume KÕIKIDE kuulmispuudega inimeste abi

Eesti Vaegkuuljate Liit viib läbi küsitluse, mille eesmärgiks on kaardistada kuulmispuudega inimeste probleemid ja vajadused, hinnata probleemide lahendamiseks mõeldud teenuste/abivahendite/erinevate meetmete kättesaadavust ja kvaliteeti. Parem probleemitunnetus aitab leida paremaid ja praktilisi lahendusi kuulmispuudega inimeste igapäevaelu korraldamisele.

Küsitlust aitasid koostada Eesti Kurtide Liit (EKL), Eesti Kurtide Noorte Organisatsioon (EKNO) ja teised spetsialistid.

Küsitluse elektroonilise vormi (mis on kõige mugavam täitmiseks) leiate siit: http://www.connect.ee/uuring/319583725/ (http://ead.ee/379486)

Paberkandjal küsitlus on lisatud failina nii pdf (paremaks printimiseks) kui ka wordi (arvutis täitmiseks) kujul.

Kes soovib paberkandjal küsitlusi posti teel (nt ühingu liikmetele jagamiseks), siis andke teada, saadame teile niipalju kui vaja. Lähiajal valmib ka küsitluse venekeelne vorm, seega võite küsida kohe ka venekeelseid ankeete.

Need, kes täitsid ära küsimustiku 10. mail Toompuiesteel, neil pole vaja elektrooniliselt seda enam täita. Juhul, kui soovite seda siiski teha, andke teada, me annulleerime paberversiooni.

Jääme pikisilmi teie vastuseid ootama. Kõikide vastajate vahel, kes jätavad meile oma kontaktandmed, loosime välja auhinnad. Ja palume, et paneksite selle küsitluse veebilehtedele, suhtlusvõrgustikesse jm.

Lisainfo:

Külliki Bode
53 478 422
kylliki@vaegkuuljad.ee

Need, kes soovivad vastata küsitlusele arvutis ja saata faili meilitsi, siis siit saab tõmmata faili arvutis täitmiseks faili ikoon EVL küsitlus doc-ina...
Need, kes soovivad vastata küsitlusele paberkandjal ja saata postiga või tuua kohale, siis siit saab tõmmata faili ja välja printida faili ikoon EVL küsitlus pdf-ina...