“Silmalaegas” tootekataloogi lisandusid uued tooted

 "Silmalaegas" annab meile kõigile teada, et uus 2008. aasta kataloog koos uue hinnakirjaga on nüüd veebis üleval aadressil http://silmalaegas.laegas.ee/ (http://ead.ee/374783). Kõik uued tooted on märgitud sõnaga UUS!. PDF kujul oleva kataloogi arvutisse laadimiseks klikkige kataloogi lehel olevale vastavale lingile.

Käesolev aasta toob meie klientidele mõndagi huvitavat. Lisandusid eesti- ja venekeelsed kalkulaatorid ja akulaadijad. Uus tore asi on suvel müüki jõudev takistustest teataja mida võib kasutada kas lisana valgele kepile või päris iseseisvalt. Portatiivsete lugemistelerite hulka on jõudnud 2 taskukohast tipptoodet ning statsionaarsete lugemistelerite osas 2 ülisoodsat toodet. Palju on lisandunud käe- ja äratuskellasid ning ka taskukell. Uue osana on eakatele mõeldud mobiiltelefon ja ülilihtsad lauatelefonid. Kuulmispuudega inimestele maailma kuulsaim Sennheiseri sari, mida on juba edukalt Eestis testitud.

Head uudistamist ja tellimist. Kuigi riigi rahad veel avanenud ei ole siis tellimusi soovitame sisse anda juba varakult, st kasvõi täna!