KUTSE SALVIA FESTIVALILE 2012

VII Euroopa kurtide kunsti- ja kultuurifestival (5-12. august 2012) toimub Tallinnas, Eestis. Ootame etteasteid erinevates žanrites: teatrietendused, luuletused, komöödia, tants ja visuaalkunst. Me eelistame etteasteid positiivse kuvandiga kurtusest (mitte kurtide diskrimineerimisest), nt erinevad kurtide kultuuri ja ajaloo aspektid. Etteaste võib ka põhineda kirjandusel ja peab olema 20-45 minutit pikk. Soovitame, et te esineksite rahvusvahelises viiplemises, et sisu oleks kõigile arusaadav.

DVD ja registreerimislehe peaks saatma 6. veebruariks 2012. Need, kes saadavad need pärast 6. veebruari, ei pea maksma registreerimistasu. Pärast seda, kuni 6. märtsini on registreerimistasu (DVD ja reg. leht) 50 eurot ja registreerimine (DVD ja reg. leht) kuni 6. aprillini on 100 eurot. Osalemistasu 10 eurot inimese kohta on võimalik maksta siis, kui oleme festivali etteasted välja valinud.

Palun postitage DVDd ja registreerimisvormid aadressile

Festival
Eesti Kurtide Liit
Nõmme tee 2
13426 Tallinn
Estonia

Eesti Kurtide Liit ootab teie DVDsid!

Soovime festivalil korraldada kunstinäituse. Kui te teate mõnda kurti kunstnikku, palun saatke meile tema nimi ja kontaktid.

Maksumusest: organiseerija tasub viie osaleja majutuse ja toitlustuse eest (7 hommikusööki ja üks soe eine viiel päeval) ja ühe inimese (grupijuht) piduliku õhtusöögi eest. Reisikulud Eestisse maksavad osalejad ise. Täpsemat infot on võimalik jagada festivalil osalejatele järgmisel aastal.

NB! VII Euroopa kurtide kunsti- ja kultuurifestival (5.-12. august 2012) toimub Tallinnas, Eestis. Eesti Kurtide Liit ootab teie DVDsid, aga igaks juhuks – palun ärge broneerige lendu või majutust enne veebruari 2012. Me saame lõpliku teate festivali rahastamise kohta veebruaris ja me anname teile sellest teada.

Parimate soovidega,

Tiit Papp, esimees (ead@ead.ee, faks: (+372) 6 552 510)
Kadri Hein, projektijuht (kadri.hein@ead.ee)
Eesti Kurtide Liit (www.ead.ee (http://ead.ee/377779))

Registreerimise vorm: faili ikoon reg_Est_festival.doc