Viipekeele teooriat puudutav koolitus (UUENDATUD)

Suur suvi on ees ja see on parim aeg end täiendada ja arendada nii vaimses kui füüsilises mõttes. Regina ja Liivi pakuvad välja ühe pikema viipekeelealase kursuse, mida on võimalik läbida tsükliõppena ja mis on oma olemuselt pigem teoreetiline.

Eesti viipekeelt kasutatakse aktiivselt, seda  õpetatakse nii huvilistele võõrkeelena,  kui ka kurtidele emakeelena, kuid sageli keele sügavamat sisu mõistmata.

Eks see ole ka üheks põhjuseks, millest tulenevad tõlkimisel tõlkevead ja suhtlemisel mõistmisvead.

Pakutavat koolitust viime läbi kahes grupis – kurtidele viipekeeles ja kuuljatele eesti keeles (eesti viipekeele oskus on  aga vajalik) ning koolitus saab alguse suvel  ja selle lõpp on planeeritud sügis-talve. Koolitusel anname ülevaade kõige olulisematest teemadest, mis viipekeele grammatikaga seotud.

Ootame teid kõiki osalema, kuid kuna kohtade arv on piiratud, siis olge kärmed end registreerima. Täpsema ja põhjalikuma info leiate Viipekeeletõlkide OÜ kodulehelt (www.viipekeeletolgid.ee (http://ead.ee/377664)) ja ka EVKTÜ kodulehelt (www.evkty.ee (http://ead.ee/377663)). Informeeri koolitusest ka oma sõpra!

Peatse kohtumiseni,

Regina Paabo
Viipekeeletõlkide OÜ koolitusjuht
5213487


Täiendus!

Täname kõiki, kes on end juba registreerinud viipekeele koolitusele.

Mõned organisatoorsed täpsustused siiski veel. 
  1. Selleks, et olla kindel, kas koolitusgruppi avada või mitte (grupi suuruseks 8 inimest) ning vastavaid ettevalmistusi teha,  palume osalussoovist teada anda

    • kuuljate grupp - hiljemalt 15.07.2011
    • kurtide grupp -  hiljemalt 01.09.2011
       
  2. Esimesel koolituspäeval lepime ühiselt  kokku ka kõik järgmised koolitusajad, praegu on kuupäevad lahtised!

Seejärel, paari järgneva päeva jooksul, teavitame kõiki registreerunuid koolituse toimumisest (grupi avamisest)!

Küsimuste ja probleemide korral pöörduda minu poole aadressil regina@viipekeeletolgid.ee või telefonil 5213487. Manuses leiate koolituskava, mis ka kodulehel üleval.

faili ikoon Sissejuhatav kursus eesti viipekeele grammatikasse